Lyžovanie

V blízkom okolí sa nachádzajú viaceré lyžiarské strediská


Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /data/7/6/7693a604-4b58-4ec0-8774-923996454813/romantickachata.sk/web/wolf/app/models/Page.php(289) : eval()'d code on line 2

Lyžiarske stredisko NIŽNÁ – UHLISKÁ

Vzdialenost od chaty: 1,2 km
Najbližšie k chate sa nachádza toto lyžiarske stredisko s 3 traťami a detským vlekom. Poskytuje nielen denne, ale aj večerné lyžovanie. V areáli je k dispozícií reštaurácia aj občerstvenie. Odporúčame ho navštíviť aj v lete a vyskúšať jazdu na TERENNÝCH horských minikárach.
Čítať viac...


Lyžiarske stredisko ZUBEREC – JANOVKY

Vzdialenost od chaty: 10 km
Stredisko sa nachádza priamo v obci Zuberec v lokalite Janovky. Je určené pre všetky kategórie lyžiarov a poskytuje ideálne podmienky pre rodinnú lyžovačku. Plochy zjazdoviek sú bez porastov a sú mechanicky zasnežované, umožňuje lyžovanie aj v období, keď nie je dostatok snehových zrážok.. Priamo pri vleku je parkovisko s kapacitou cca 130 miest
Čítať viac...


Lyžiarske stredisko ZUBEREC – MILOTÍN

Vzdialenost od chaty: 12 km
Toto stredisko poskytuje výborné podmienky pre deti, k dispozícií je detský vlek. V stredisku je automatický lístkový systém - turnikety. Večerné a nočné lyžovanie (osvetlený lyžiarsky svah) v dĺžke 1230 m (18.00-21.00 hod.)
Čítať viac...


Lyžiarske stredisko SPÁLENA – ZVEROVKA

Vzdialenost od chaty: 16 km
Lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená poskytuje optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. Kratšie vleky (400 m a 850 m) sú určené pre začiatočníkov a deti, 1490 m dlhá sedačková lanová dráha uspokojí aj veľmi náročných milovníkov zimných športov. Prístup motorovým vozidlom je priamo k lyžiarskemu stredisku. Lyžiarsky areál Spálená - Zverovka sa nachádza v doline pod Salatínmi. K vybavenosti tohto centra patrí malá samoobslužná reštaurácia, sociálne zariadenia. Pre návštevníkov areálu a lyžiarsky servis s požičovňou lyžiarskej výstroje od renomovaných svetových výrobcov.
Čítať viac...


Lyžiarske stredisko ORAVICE – MEANDER

Vzdialenosť od chaty : 18km
Ski Oravice sú jedno z mála lyžiarskych stredísk v strednej Európe so ski-in ski-out termálnym aquaparkom. Základňa strediska leží v nadmorskej výške 785 m. Zjazdovky sú situované na juhozápadných svahoch vrcholu Krúpová, odkiaľ je vynikajúci výhľad na Skorušinské vrchy a Západné Tatry.
Prevádzková doba lanovky a vleku je od 09.00-16.00
Čítať viac...


Lyžiarske stredisko VITANOVÁ – SKI VITANOVÁ

Vzdialenosť od chaty : 20km
Ski Vitanova je stredisko s najkrajším výhľadom na Tatry. Stredisko Vitanová je pre všetkých lyžiarov aj pre tých najmenších. Je tu lyžiarská škola s dopravníkovým pásom,ktorý uľahčuje vyuku prvých lyžiarskych krokov našich najmenších lyžiarov.
Prevádzková doba lanovky a vleku je od 08.30-16.00
Čítať viac...